با درود فراوان خدمت بازدید کنندگان و خریداران گرامی فروشگاه اینترنتی بازرگانی بیگی

بازرگانی بیگی در سال 1388 فعالیت خود را آغاز نموده است. این واحد مفتخر است فعالیت خود را بر اساس اصل رضایت مشتری و ارائه‌ی کالا با تضمین قیمت و اصالت کالا انجام دهد. از اولویت های ما در بازرگانی بیگی عرضه‌ی تنوع گسترده ای از محصولات خانگی و صنعتی با برندهای معتبر و درجه یک دنیا می باشد تا رضایت مشتریان و خواسته های مصرف کنندگان با سلیقه های مختلف و متفاوت را پوشش دهد. همچنین ما در بازرگانی بیگی تصمیم داریم تا کالاهای مورد نیاز مشتریان محترم خود را با شرایط ویژه ارائه نماییم.

ما در بازرگانی بیگی آماده‌ی ارائه‌ی هر گونه مشاوره ی تخصصی درباره ی کالاهای ارائه شده در بازرگانی بیگی و کالاهای دیگر می باشیم. تمامی تلاش ما جلب رضایت 100 درصدی مشتریانمان می باشد. از دیگر شرایط ویژه‌ی بازرگانی بیگی برای مشتریان و مراجعه کنندگان، می توان به ارسال رایگان سفارشها اشاره نمود. کالاهای سبک و سنگین مشمول ارسال رایگان می باشند. ارسال رایگان کالاهای حجیم به نوع خود در کلیه‌ی فروشگاههای اینترنتی منحصربفرد است. این فروشگاه قادر است تا کالاهای درخواستی مشتریان را که در وبسایت فروشگاه وجود ندارد، با تضمین بهترین قیمت برای آنها عرضه نماید.  جهت تحقق رضایت مشتری، تمامی موارد مربوط به محصول شامل اصالت، سلامت فیزیکی، گارانتی و…  مورد بررسی قرار میگیرد و پس از تایید در فروشگاه ججهت فروش قرار می گیرد.

تمامی تلاش ما در بازرگانی بیگی رعایت حقوق مشتریان و ارائه‌ی خدمات مطابق بر قوانین و مقررات کشور است. این امر باعث رضایت مشتری و وفاداری هرچه بیشتر نسبت به این فروشگاه می شود. ما به خوبی میدانیم که موفقیت در بازار رقابتی امروز، در یک کلام رضایت مشتریان از یک واحد تجاری است. این امر همچنین رمز بقای یک کسب و کار در شرایط پیچیده‌ی بازار فعلی است. امروز مهمترین سرمایه‌ی هر کسب و کار مشتریان آن کسب و کار می باشند و ما نیک می دانیم که باید چگونه از این سرمایه‌ی مهم حفاظت کنیم. ما مشتاقانه منتظر انتقادات و پیشنهادهای شما مراجعه کننده‌ی محترم و مشتری گرامی می باشیم. جهت ارتباط با ما از راههای ارتباطی اعلام شده اقدام فرمائید.